Pakkumised ainult täiskasvanutele Egiptusesse!

*
Egiptus alates 460,00 €
Operaator: TUI
Pakkumised ainult täiskasvanutele Egiptusesse!

MERAKI RESORT 4* AI al 459 EUR/in (Hurghada 18.veebruar)

SUNRISE HOLIDAYS RESORT 5* AI al 469 EUR/in (Hurghada 18.veebruar) 

CAVES BEACH RESORT 4* AI al 529 EUR/in (Hurghada 03.märts)

SUNRISE ROMANCE 5* AI al 679 EUR/in (Sahl Hasheesh 03.märts)

THREE CORNERS OCEAN VIEW 4* AI al 689 EUR/in (El Gouna 03.märts)

STEIGENBERG MAKADI HOTEL 5* HB al 729 EUR/in (Madinat Makadi 03.märts)

PREMIER LE REVE HOTEL & SPA RESORT 5* UAI al 929 EUR/in (Sahl Hasheesh 03.märts)

STEIGENBERG PURE LIFESTYLE RESORT 5* AI al 949 EUR/in (Hurghada 03.märts)

Hind sisaldab:

- edasi-tagasi lennupiletit algusega Tallinnast

- transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi

- majutus valitud hotelli kaheses toas

- toitlustamist vastavalt valitud hotellile

- eesti- ja/või venekeelse reisiesindaja teenused sihtkohas

Tegemist on näidishindadega, hotellivalik on tegelikult palju suurem.

​​NB! Täpne paketi hind sõltub reisi kuu- ja nädalapäevast, laste vanusest, toatüübist hotellis ning vabade kohtade saadavusest tellimise hetkel.

Hinnad erinevad periooditi.Küsi endale sobilikku pakkumist -

+372 6788 686, +372 58 855 538 või travibest@travibest.ee

Egiptus
 
Punase mere rannik on Egiptuse turismipiirkonna meka. Punase mere eripäraks on puhtus - sinna ei suundu ühtegi jõge. Kuum kliima ja puhas ja soe merevesi muudab puhkuse veelgi nauditavamaks. Isegi talvekuudel on merevesi harva alla 18 kraadi sooja, suvel võib vee temperatuur tõusta 27 sooja kraadini. Punases meres on üle tuhande erinevat liiki kalu ning ligikaudu sada viiskümmend liiki koralle.


Hurgada
Hurgada on Egiptuse kuurordi keskus. Selles linnas paistab päike aastaringselt. Lõputud rannad, kõrb, erinevad hotellid ja klubid, võimalus tegeleda sukeldumise ja purjelauasõiduga – kõik see meelitab turiste tervest maailmast.


Makadi Bay ja Soma Bay
Makadi Bay ja Soma Bay on eraldatud lahesopid Punase mere rannikul Hurgada ja Safaga linnade vahel. Hotellid nendes piirkondades on heal tasemel - nelja ja viie tärniga. Makadi asub 20 km kaugusel Hurgadast lõuna pool. Makadi Bay asub Hurgada kesklinnast 37 km kaugusel ja Soma Bay 47 km kaugusel. Makadi Bay omapäraks on see, et hotellid asuvad kõrbes ning selle ümbruses ei ole asulaid. Baarid, restoranid, poed, klubid ja muu infrastruktuur asub vaid hotellide aladel. Väljaspool hotellide piire on vaid mäed ja kõrb. Makadi Bay ja Soma Bay saab soovitada neile, kes armastavad rahulikku puhkust mere ääres, veesporti, kvaliteetset teenindust ja soovib olla eemal linnamürast.


El Gouna
Hurgadast 30 km põhjapool mägede ja Punase mere vahel asub maaliline kuurort El Gouna. Seda kohta nimetatakse Punase mere Veneetsiaks. El Gounas ei ole kõrgeid hotelle, nende asemel on mugavad majakesed, mis asuvad saartel ja mis on omavahel ühendatud sildadega. Kanalitel sõidavad väiksed paadid, mis annavad mõninga saransuse Veneetsiaga. Hotellidel on ühine infrastruktuur. El Gouna keskuseks on Kaffir - see on ehitatud traditsioonilise Egiptuse arhitektuuri stiilis.


Sharm-El-Sheik
Sharm-El-Sheik asub Siinai poolsaare kõige lõunapoolsemas osas. See on ökoloogiliselt puhas piirkond, kus on loodud kõik tingimused korallide eluks. See on tõeline paradiis neile, kes armastavad sukeldumist. Ilmaasjata ei kutsuta neid korallriffe paradiisiaiaks. Sharm-el-Sheigi pärliks on Nama-Bay laht, kus asuvad hotellid, arvukad kaubanduskeskused, restoranid, spordikompleksid jne. 

Dahab
Dahab on väike kuurortlinn Siinai poolsaare idakaldal, mis asub 95 km kaugusel Sharm-El-Sheikist. Laht, mille kaldal asub Dahab erineb väga teistest – see on väga lihtne ja looduslik. Rannas leiate tavapäraste lamamistoolide asemel vaibakesed ja padjad. Tänu tuultele ja kõrgetele lainetele peetakse Dahabit surfijate ja sukeldujate kuurordiks.


Taba
Taba on Egiptuse kõige idapoolseim kuurort - linn asub Iisraeli piiri lähedal. Tabast avaneb imeline vaade Aqaba lahele ning kolmele riigile – Iisrael, Jordaania ja Saudi Araabiale. Puhkus sel kuurordil sobib nii äriinimestele, kui ja peredele, kes eelistavad puhkust eemal linnakärast. Kogu Sinai idarannikul võib imetleda kauneid mägesid . See on ideaalne puhkekoht sukeldujatele. Püha Kateriina klooster asub Tabast 180 km kaugusel ja 12 km kaugusel Värviline Kanjon.


Kasulik informatsioon.
Ilm Egiptuses on kuiv ja soe, kliima on kontinentaalne – päevase ja öise temperatuuri vahe on suur. Suvel on väga kuum, jahedamad kuud on detsember, jaanuar ja veebruar, kui päike soojendab päeval õhu 23-25 soojakraadini. Üldjuhul on ilm päeval päikesepaisteline ja soe ning öösel jahedam.
Parim reisiriietus on hele ja kerge, soovitatavalt puuvillast. Õhtuks on soovitatav võtta kaasa midagi soojemat.
Alkoholipoliitika:
Egiptuses on enamik inimesi moslemi usku ning seetõttu on neile alkoholi joomine keelatud (haram) ja avalikule purjutamisele ei vaadata hästi. Kuurortide poodides müüakse üldjuhul kohalikku alkoholi. Taxfree poest on võimalik osta ka välismaist alkoholi, kuid ainult 24 tunni jooksul peale saabumist. Egiptusesse võib kaasa võtta kuni 1 liiter kanget või lahjat alkoholi.

Tollieeskirjad: Egiptuse kaupade ostmiseks ja väljaviimiseks piiranguid ei ole. Rangelt on keelatud antiikesemete väljaviimine. Samuti ei tohi välja viia rohkem kui 100 aasta vanuseid ehteid, maale või vaipu. Rangelt keelatud on koralle korjata ja maalt välja viia – isegi kui leiate need rannast.


Egiptuses ei tohi juua kraanivett. Soolastiku haiguste vältinseks soovitame juua vett kinni korgitud pudelitest, pesta puuvilju joogiveega ja koorida neid. Tuleb hoiduda piimatoodete ja vähe küpsetatud liha söömisest. 

Kuna päike Egiptuses on aktiivne aastaringselt kaitske end päikesekreemidega, kandke peakatteid ja tarbige võimalikult palju vett.

Jootraha kuulub lahutamatult igapäevase elu juurde ning seda oodatakse kõikidelt teenustelt ja tihti lihtsalt ei millegi eest. Tasuks meeles pidada kolme reeglit:
• andke jootraha ainult vastutasuks teenuse eest
• makske pärast teenust
• ärge andke liiga palju

Keskmine jootraha on 10% teenusest. Pisiteenuste puhul saab hakkama 1 naelaga. Jootraha ootavad ka meie ekskursioonide bussijuhid, kelle palk on väga väike. Sobivaks summaks on 5-6 naela (kahe peale).

5 egiptuse naela võrdub umbes 1 USA dollariga.

* Vajalikud väljad