Laevapiletid

Reisiburoo Travibest OU pakub laevareisideks erinevaid pakette: liini-, päeva- ja hotellireisid ning kruiisid. Pakettide erinevus seisneb peamiselt vahepealses ajas, mis jääb sihtkohta saabumise ja sihtkohast väljumise vahele.

Rõhutame, et enamik laevakompaniidest on üle läinud dünaamilise hinnastamise süsteemile, seega hind on vastavalt saadavusele ajas muutuv. Lisaks soovitame alati tutvuda laevafirmade reisitingimustega, milles kajastuvad ka piletite muutmis- ja tühistamisreeglid.

Laevale pääsemiseks peab reisija ostetud pileti vahetama pardakaardi vastu. Samuti antakse üle kõikide laeval tellitud teenuste lunastamiseks vajalikud kupongid.

Laevapiletite eripakkumised - Eckerö Line ja Tallink laevapiletid Helsingisse soodsalt! 

Päevakruiis Helsingisse! 10 EUR 

Päevakruiis väljub Tallinnast 06:00 ja 12:00, tagasisõit Helsingist 15:15 või 21:40. 

Laevapiletite eripakkumised - Rootsi, Stockholmi laevakruiis!

Laevakruiis Stockholmi!

Kruiisid algusega Tallinnast. Tallinn-Stockholmi liinil sõltub kruiisi hind nädalapäevast ning laeva täituvusest.   16 EUR 

Stockholmi laevakruiis 1 koht E4-st aknata kajutist 16  EUR
Stockholmi laevakruiis 1 koht B4-st aknata kajutist 18  EUR
Stockholmi laevakruiis 1 koht A4-st aknaga kajutist 24  EUR

Lisatasu eest:
- reisikindlustus
- toitlustus laeval
- teised kajutid ( perekajut, deluxe, sviit )
- Stockholmi linnaekskursioon

Laevapiletite eripakkumised - Tallink - Rootsi, Visby laevakruiis

Tallink/Silja Europa erikruiisid suvel Gotlandi saarele, Tallinn-Visby-Tallinn 118 EUR

Kruiis algusega Tallinnast toimub 14.07, 21.07, 28.07 ning 04.08.2019

Pakume erinevaid ekskursioone, kus eesti keelt kõnelev giid tutvustab linna või viib väikesele ringsõidule Põhja-Ojamaale. Kindlasti külastage ka Pipi Pikksuka teemaparki Kneippbyd.

Visby linnaekskursioon ca 3 tundi, kus eesti keelt kõnelev giid tutvustab linna. Ekskursioonil saad tutvuda kauni Visby linnaga. Külastad Almedalen parki, botaanikaaeda ja ilusat keskaegset Sankta Maria katedraali ning naudid Högklint'i kaljudelt tervele linnale avanevat maalilist vaadet. Ekskursioon kestab kolm tundi ja lisaks bussisõidule tehakse pikem jalutuskäik vanalinna munakividega sillutatud tänavatel. Soovitame kanda mugavaid jalanõusid. Ekskursioon algab kell 09:00 ja 14.30. Hind täiskasvanule 18 EUR, 3-16aastasele 10 EUR ja kuni 0-2 aastasele tasuta.

Pipi Pikksuka teemapark Kneippbyn ca 3 tundi. Lapsed soovivad kindlasti külastada Pipi Pikksuka teemaparki Kneippbyn. Soovi korral viib buss sadamast otse Pipi-maale ja toob tagasi. Kneippbyn Pipi Pikksuka teemapargis on 50 erinevat atraktsiooni nagu näiteks Segasumma suvila, kus filmiti seriaal, lisaks Ameerika mäed, lendav paat, karussell ja palju muud. Veepargis on liumäed ja soojendatud veega basseinid. Buss väljub kell 09:30-11:30 ja Kneippbyn'ist kell 14:00-18:00. Reisi kestus umbes 15 minutit. Bussireisi ja Kneippbyn'i juulis–augustis hind 44 EUR, kuni 2-aastasele tasuta.

KRUIISI HINNAD:
Kruiisi hind ühele reisijale alates 118 EUR / 1 koht C4-sest kajutist 
Kruiisi hind ühele reisijale alates 184 EUR / 1 koht B4-sest kajutist 
Kruiisi hind ühele reisijale alates 214 EUR / 1 koht A4-sest kajutist 
Kruiisi hind ühele reisijale alates 171 EUR / 1 koht B2-sest kajutist

Laevagraafik/Silja Europa:
Laev väljub Tallinnast pühapäeval kell 20.00 ja saabub Visby sadamasse esmaspäeva hommikul 07:30
Laev lahkub Visby sadamast esmaspäeva õhtul 20:30 ja saabub Tallinnasse tagasi teisipäeval 11:45

Hind sisaldab ühele inimesele kruiisi Tallinn-Visby-Tallinn valitud kajutiklassis ning kahte hommiku- ja ühte õhtusööki. Bussitransfeeri. Bussitransfeerid sadamast Idavärava (Österport) juurde ja tagasi vahemikus 08.00–19.30. 

Lisatasu eest
- ekskursioonid
- lisatoitlustus
- reisikindlustus

Maksetingimused:
Reisi eest tuleb tasuda 14 päeva jooksul peale broneeringu tegemist, kui reisini on rohkem kui 28 päeva.
Kui reisini on vähem kui 28 päeva, tuleb reisi eest tasuda koheselt.
Reisi annulleerimisel kuni 28 päeva enne reisi algust on trahv 5 eur. Reisi annulleerimisel 28–21 päeva enne reisi peetakse kinni leppetrahvina 100 eur. Reisi annulleerimisel 21-7 päeva enne reisi peetakse kinni 50%. Reisi annulleerimisel 7-3 päeva enne reisi on trahv 75% maksumusest ja kuni 3 päeva ennem reisi peetakse kinni annulleerimistasu 95%.

Näidatud üldhind kehtib "hind alates põhimõttel". Tegemist on soodsaima teadaoleva hinnaga antud sihtkoha või hotelli jaoks. Kõiki hinnavariante palun küsige meie klienditeenindajalt. 

Broneeri reis kohe, helista  +372 58 855 538  või travibest@travibest.ee