TAI - KAMBODŽA- VIETNAM ringreis ja rannapuhkus

16.02.2020 - 01.03.2020
15 päeva Tai alates 2 131,00 €
Operaator:
TAI - KAMBODŽA- VIETNAM ringreis ja rannapuhkus

2290 €/reisija tellimisel alates 16.01.2020

EESTI KEELES. EESTI GRUPP. HIND LÕPLIK - SISSEPÄÄSUD VAATAMISVÄÄRSUSTELE 
JA SÖÖGID SISALDUVAD HINNAS.
REISIGRUPI SUURUS: MINIMAALNE 12, MAKSIMAALNE 26 

TAI - KAMBODŽA- VIETNAM ringreis ja rannapuhkus
16.02 - 1.03.2020

HIND:
2130 €/reisija 2ses toas tellimisel kuni 15.01.2020

2290 €/reisija tellimisel alates 16.01.2020


Päev 1   16.02    Lend Tallinn – Istanbul - Bangkok
Tegemist on 1 läbihinnaga piletiga ehk nii pagas kui ka reisijad registreeritakse Tallinnas kuni lõpuni välja ja reisija saab 2 pardakaarti.
TK1422 Tallinn - Istanbul 13:00 - 17:25
TK 64 Istanbul - Bangkok 20:55 - 10:15+1 (järgmisel päeval)

Päev 2   17.02    BANGKOK – templid
Saabumine Bangkoki ja poolepäevane (u. 5 tundi) linnaekskursioon. Wat Trimitr ehk Kuldse Buddha tempel, kus on 5 ½ tonni kaaluv kullast Buddha kuju. Wat Po - Bangkoki suurim templikompleks hiiglasliku Lamava Buddha kujuga ja pagoodidega, mis kuningate matmispaikadeks. Wat Benjamaborpitr ehk Valge Marmor Tempel – Bangkoki kauneim ja üks enim-pildistatuid tüüpilise Tai arhitektuuriga tempel ja kloostrikompleks.
Transfeer hotelli ja vaba aeg pealelõunal.
Majutus 1 öö hotellis Majestic Grande 4* superior room www.majesticgrande.com 

Päev 3   18.02    BANGKOK – Thonburi kanalid ja kuningapalee. Siem Reap     H/L
Poolepäevane ekskursioon, mis algab paadisõiduga kunagise kolmanda pealinna Thonburi kanalitel.
Thonburi jääb Bangkoki läbiva Chao Phraya jõe paremale kaldale ja andis vanasti linnale hüüdnime “idamaade Veneetsia”. Paadisõidul (tehakse paar peatust) - nähakse kuninglikke paate, templeid, majavaimude altareid ja peatutakse Wat Arun`i ehk Koidutempli juures, mis ehitatud ajal, kui Thonburi oli riigi kolmandaks pealinnaks. Ekskursiooni teine pool on Grand Palace ehk kuningapalee, kuninglik võõrastemaja ja Smaragd-Buddha tempel. Lisaks hulgaliselt skulptuuri ja kunsti, milles peegeldumas Tai kirgas ajalugu.
Lõunasöök päeva jooksul.
Transfeer lennuväljale.
Lend Bangkok – Siem Reap  FD618 20:15 – 21:20
Transfeer hotelli. Majutus 3 ööd hotellis Somadevi Angkor Hotel 4* Superior tuba https://www.somadeviangkor.com/ 

Päev 4   19.02    SIEM REAP - TEMPLID     H/L
Väga pikk ja põhjalik “tembeldamise” päev - päev otsa templeid, mille vahel liigutakse tuk-tukiga. Tuk-tuk on kohalik sõiduvahend, kus mootorratta külge on haagitud 2-kohaline katusega kaarik. Sedasi on mugavam ja kiirem liikuda kui kümneid kordi bussi sisse-välja ronida. Kui keegi tahab mõnda kohta kauemaks jääda, siis saab seda teha ilma kaasreisijaid takistamata ning kes ära väsib ja tahab varem lõpetada, siis on ka see võimalik.
Hommikupoolikul külastatakse Angkor Thomi, mis on üks kuulsamaid Angkori monumente. Linna sisenetakse elevandinikerdustega Lõunavärava kaudu, mille seinad on ääristatud 54 jumala ja deemoni kujuga, kes hoiavad Naga madu. Esimesena külastatakse Bayoni templit, mis paikneb linna keskpunktis ning on kuulus oma 54 torni poolest, mis esindavad omaaegse Suure Khmeeri Impeeriumi 54 provintsi. Igal tornil omakorda 4 nägu. Järgmisena minnakse jalgsi Baphouni ja Elevantide terrassile.
Lõunasöök.
Pealelõunal väikese ringi metsatemplid: 12. sajandist pärit Ta Promh - džunglist läbi kasvanud maaliline ja romantiline tempel, kus hiiglaslikud puud on kasvanud üle ja läbi templimüüride. Banteay Kdei - budistlik mungaklooster ning Srah Srang. Chau Say Tevoda ja Thommanoni “kaksiktornid”.
Lõuna päeva jooksul.

Päev 5   20.02    ANGKOR WAT - BANTEAY SREY – TONLE SAP     H/Õ
Hommikul 12st sajandist pärineva maailmakuulsa Angkor Wati külastus. Templi siseseinad on kaunistatud hindu mütoloogia teemaliste nikerdustega ja väljaspoolt 2000 Aspara tantsijanna kujutisega.
Edasi 35 km sõitu läbi kohalike külade-põldude kaugeima templi, Banteay Srei ehk naiste tsitadelli juurde. Tempel ise on väike, kuid väga filigraansete nikerdistega, sest on ehitatud pehmest liivakivist.
Pealelõunal Tonle Sapi järv, paadisõit Tonle Sapi järvel (Kagu-Aasia suurim järv), kus on terved ujuvad külad ujuvate koolide ja isegi ujuvhaiglaga.
Õhtusöök kohaliku Apsara tantsuetendusega.

Päev 6   21.02    LEND SIEM REAP – SIHANOUKVILLE - KOH RONG SANLOEM SAAR     H
Transfeer lennuväljale.
Lend Cambodia Angkor Air: Siem Reap – Sihanouk Ville K6 131 11:15 – 12:10
Transfeer sadamasse ja paadisõit Koh Rong Sanloem saarele. Transfeer hotelli
Majutus 4 ööd rannahotellis The Tube Resort 3* Garden View tuba https://tuberesort.com/ 

Päev 7-8-9   22-23-24.02    RANNAPUHKUS     H
Rannapuhkus

Päev 10   25.02    KOH RONG SANLOEM - SIHANOUKVILLE – KEP     H
Transfeer sadamasse ja paadisõit Sihanoukville. Bussisõit Kepi. Teel Kepi tutvutakse Kambodža maaeluga, külastades koopaid, piprakasvandust, riisi- ja soolapõlde ning puuviljaaedu.
Majutus 1 öö hotellis Veranda Natural Resort 4*  http://www.veranda-resort.asia/ 

Päev 11   26.02    KEP – CAN THO     H/Õ
Sõit Kambodža – Vietnami piirile Ha Tien piiripunkti, bussi ja giidi vahetus.. Piiriületus. Pikk sõit Can Thosse (5 tundi). Teel peatused kohaliku elu-oluga tutvumiseks ja selja sirutamiseks.
Majutus ja õhtusöök hotellis Can Tho Eco Lodge Deluxe tuba https://cantho.ecolodge.asia 

Päev 12   27.02    MEKONGI DELTA     H/L
Cai Rang ujuvturu külastamine. Paadisõit Cai Besse. Teel külastatakse mõnda kohalikku küla ja nähakse elu jõel ja jõe ääres.
Majutus 1 öö hotellis Mekong Riverside 3*  www.mekongriverside.vn 

Päev 13   28.02    CAI BE - SAIGON (HO CHI MINH CITY)     H/L
Peale hommikusööki jätkub paadisõit Mekongil. Paadiga külastataks Cai Be ujuvat turgu, sõidetakse mööda troopilistest puuviljaaedadest ja käiakse mõnes riisiviina, plaksuriisi ja kookosmaiustusi tegevas kodutööstuses. Lühike sõit kanalitel ja Mekongi lisajõgedel sõudepaatidega.
Sõit jätkub bussiga Saigoni. Saigoni saabudes linnaekskursioon kesklinna osas. Saigoni koloniaalajastu vaatamisväärsused - Notre Dame Katedraal (väljaspoolt), vana Saigoni postkontor, Dong Khoi tänav (kunagine Rue Catinat), Continental hotell, Ooperimaja ja Raekoda.
Transfeer hotelli ja majutus 1 öö Aristo Hotel 3* Premiere deluxe tuba http://aristosaigonhotel.com/ 

Päev 14   29.02    SAIGON - ALGAB KODUTEE     H/L
Peale hommikusööki jätkub Saigoni linnaekskursioon: mere jumalannale pühendatud Thien Hau hiina tempel, mis on ka kohaliku hiina kogukonna kohtumispaik. Binh Tay turu külastus. Sõjamälestiste muuseum ning Taasühinemise hall ehk kunagine Lõuna-Vietnami presidendipalee ja valitsuse peakorter.
Lõuna päeva jooksul.
Transfeer lennuväljale ja lend koju.
Ho Chi Minh City - Istanbul  TK163 21:40 – 5:40

Päev 15   1.03    KODUS
Lend Istanbul – Tallinn TK1421 9:40 – 12.05

Hind sisaldab:
• Turkish Airlinesi liinilennud (lubatud pagas 30 kg)
• Majutus 1 koht 2ses toas 3 ja 4* hotellides vastavalt programmile
• Hommikusöögid 12 hommikul
• Programmis märgitud lõuna (5) - ja õhtusöögid (2)
• Programmis märgitud ekskursioonid ja transfeerid
• KÕIK PROGRAMMIS MÄRGITUD KÜLASTUSTE SISSEPÄÄSUTASUD
• 2 kohapealset lendu: Bangkok – Siem Reap ja Siem Reap – Sihanoukville (lubatud pagas 20 kg),
• kohalik inglise keelt kõnelev giid
• Eesti reisijuht sihtkohas, kes tõlgib ekskursioonid Eesti keelde

Hinnale lisandub:
• Joogid lõuna- ja õhtusöökide juurde
• Vietnami viisa 25USD (makstakse riiki saabumisel)
• Viisa kutse tellimise tasu 15 €
• Kambodža viisa 30USD (makstakse riiki saabumisel)
• Jootrahad
• ReisikindlustusMüüme oma reisidele ka üksikuid nais- ja meeskohti eeldusel, et samale reisile registreerib teine samast soost reisija, kes on nõus majutust jagama.

Nais/meeskohtasid saab tellida kuni 65 päeva reisi väljumiseni. Kui reisi väljumiseni on jäänud vähem kui 65 päeva, siis enam uusi nais/meeskohtade tellimusi esitada ei saa, vaid uus üksikkoht tuleb osta koos ühese toa lisatasuga. Küll saab 65 -21 päeva reisini tellida nais/meeskohtasid neile reisidele, kus mõni naine/mees on juba reisikaaslase ootel.

Kui 21 - 30 päeva (sõltuvalt reisist) enne reisi pole reisile registreerinud teist samasoolist reisijat, kes sooviks majutust jagada, tagastab reisikorraldaja reisijale kogu ettemaksu ja tühistab tellimuse VÕI reisija tasub ühese toa lisamaksu ja reisib üheses toas.


Kui reisija on ostnud üksiku nais/meeskoha ning sooviks enne reisi suhelda oma toanaabriga, siis palume reisijal anda oma kirjalik nõusolek enda andmete edastamiseks toanaabrile. Ilma reisija kirjaliku nõusolekuta me reisija andmeid toakaaslasele ei väljasta. Kes soovib oma kontaktandmed: nimi – meil – telefon edastada, siis teeme seda 2 nädalat enne reisi.  Samas ei saa me kohustada toanaabrit enne reisi suhtlema.

* Vajalikud väljad