Ringreisid!

Ringreisid!

Meil taas rõõmsaid uudiseid - rannapuhkuste vahelduseks tõime müüki ringreisid! Suur osa eestimaalasi on käinud enda energiavarusid täiendamas mõnes Novatoursi pakutavas päikeselises sihtkohas ja osalenud nii mitmelgi huvitaval ekskursioonil. Nüüd on võimalus avastada Türgit ja Tuneesiat läbi täiesti uue pilgu ja väärt kogemuse – ringreisidel! Täiesti uue sihtkohana pakume Gruusia ringreisi ja suvepikenduseks eksootilist India ringreisi. Kõik ringreisid saavad alguse Tallinnast lennuga sihtkohta ning kohapeal jätkub reis bussi ja/või laevaga.  

TUNEESIA RINGREIS. Lühikirjeldus: rändame Foiniikia, Vana-Rooma, Bütsantsi, Araabia ja Prantsuse vallutajate radadel. Jalutuskäik vanalinnas mööda mediina kitsaid tänavaid, saatjaks Araabia turu vürtsikas hõng ja idamaised helid. Naudime kõrbeeksootikat maailma suurimas liivakõrbes – Saharas. Pärast põnevat ringreisi puhkus Vahemere kaldal, Sousse’i kuurortpiirkonnas.  

Sihtkoht:

Lend:

Kuupäev:

Keel:

Hind alates:

Totilustus:

Tuneesia ringreis

Tallinn – Enfidha - Tallinn

29.05.2020 – 05.06.2020

Eesti keeles

959 EUR

Hommikusöök (7), õhtusöök (7)

TÜRGI KRUIIS. Lühikirjeldus: purjetame Vahemerel, nautides lummavaid vaateid Türgi lahesoppidele ja mägedele. Aktiive puhkus ühendatud ajaloolise ringreisiga. Muistsetest legendidest pakatavad paigad – Olympos, Demre, Phaselis. Puhkus ja ööbimine jahil. Maitsvad kohalikud toidud ja suurepärane teenindus.  

Sihtkoht:

Lend:

Kuupäev:

Keel:

Hind alates:

Totilustus:

Türgi. Vahemere kruiis

Tallinn – Antalya - Tallinn

19.09.2020 – 26.09.2020

Eesti keeles

1069 EUR

Hommikusöök (7), lõunasöök (6), õhtusöök (7)

GRUUSIA RINGREIS. Lühikirjeldus: meid ootavad Kaukaasia mäed, mis pakuvad imelisi vaateid kanjonitele ja jõgedele. Lummav pealinn, kuulsad kloostrid, põnev koobaslinn ja ajalooline pärand. Külalislahked kohalikud avavad laeka Gruusia traditsiooniliste roogade ja veinikultuuri juurde. Pärast ringreisi poolepäevane puhkus Bathumis.

Sihtkoht:

Lend:

Kuupäev:

Keel:

Hind alates:

Toitlustus:

Gruusia ringreis

Tallinn – Khuthaisi - Tallinn

13.09.2020 – 20.09.2020

Eesti keeles

1099 EUR

Hommikusöök (7), õhtusöök (6)

INDIA RINGREIS. Lühikirjeldus: Ringreis toimub vene keeles! Külastame maailmakuulsat suurlinna Delhit ja UNESCO nimistusse kuuluvat Jaipuri ning omapärast ja imelist Taj Mahali kompleksi. Kulgeme laevaga Gangese jõel ja naudime imetlusväärseid templeid. Parim viis tunnetada Indiat kõigis oma värvides ja vormides!

Sihtkoht:

Lend:

Kuupäev:

Keel:

Hind alates:

Totilustus:

India. Kuldne kolmnurk ja Varanasi

Tallinn – Helsinki - Dehli - Tallinn

21.10.2020 – 29.10.2020

Vene keeles

1499 EUR

Hommikusöök (7), õhtusöök (6)

​​NB! Täpne paketi hind sõltub reisi kuu- ja nädalapäevast, laste vanusest, toatüübist hotellis ning vabade kohtade saadavusest tellimise hetkel.

Hinnad erinevad periooditi.Küsi endale sobilikku pakkumist -

+372 6788 686, +372 58 855 538 või travibest@travibest.ee